Pracownik pomocniczy w produkcji spożywczej
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Chcesz się przebranżowić? Nie masz doświadczenia w pracach produkcyjnych? A może to Twoja pierwsza praca? Czekamy właśnie na Ciebie - wszystkiego Cię nauczymy.

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści PRACA pod nr telefonu 501-325-867- oddzwonimy.

Oczekujemy

  • badań sanepidu
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • dyspozycyjności (praca zmianowa)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową(ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku- wolne weekendy
  • stawkę miesięczną w wysokości minimalnego wynagrodzenia
  • dodatek nocny 20%
  • szybki proces rekrutacji
  • kartę sportową, opiekę medyczną, zniżki na zakupy

Zadania

  • praca w ciągach linii produkcyjnych
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • przygotowywanie opakowań
  • układanie na palecie
  • prace porządkowe w obrębie hal produkcyjnych

  • Praca Płock
  • Pracownik produkcji Płock
  • Pracownik produkcji płocki
  • Pracownik produkcji Mały Płock
  • Pracownicy uczelni w Polsce Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Płock
  • Pracownik fizyczny Płock
  • Pracownik fizyczny płocki
  • Pracownik ochrony Płock
  • Pracownik fizyczny Mały Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551