Pracownik pomocniczy transportu
  • Łódź
pracownik pomocniczy transportu
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Pracownika Transportu Wewnętrznego

w naszej firmie na sezon wiosenny!

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć

do naszego zespołu. Sezon wiosenny to czas pełen optymizmu i nowych możliwości, a my chcemy, abyście byli z nami w tym wyjątkowym okresie.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym oraz posiadasz prawo jazdy kat.B., to zapraszamy do zapoznania się

z dalszymi szczegółami ogłoszenia.

Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą klientów

w sezonie wiosennym!

Poznaj nas bliżejwww.randstad.pl/bsh

Oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym oraz wsoboty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawka godzinowa30 zł/ brutto,
  • dodatkowo premia miesięcznado 250 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto)+ dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transportdo pracy i z pracy (z każdej dzielnicy Łodzi i okolicznych miejscowości, np. Zduńska Wola, Pabianice, Rzgów, Zgierz, Brzeziny, Koluszki, Piotrków Trybunalski, Łęczyca, Ozorków i inne),
  • pakiet benefitów(karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin(język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużonaprzerwa(30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.

Zadania

  • obsługa wózków jezdniowychtypu Milkrun lub wózków widłowych,
  • dostarczanie komponentów z magazynu do linii produkcyjnych wewnątrz fabryki,
  • przygotowanie materiałów, części i opakowań do wysyłek zwrotnych,
  • utrzymania porządku na hali produkcyjnej i magazynie.

  • Praca Łódź
  • Kurier (transport) Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190