Pracownik pomocniczy (szlifiernia/polernia)
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Poszukujesz pracy na stanowisku pracownika pomocniczego w oparciu o umowę o pracę tymczasową w Toruniu?

Idealnie się składa! Ta oferta jest skierowania właśnie dla Ciebie :)

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • zdolności manualnych
  • precyzji i dokładności
  • weryfikacji i kontroli jakości wykonywanych obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • umowę o pracę tymczasową
  • długookresową perspektywę współpracy
  • pełne wdrożenie w zakres wykonywanych obowiązków
  • miłą i przyjemną atmosferę pracy
  • bezpłatny dojazd do pracy z wybranych lokalizacji na terenie Torunia

Zadania

  • prace pomocnicze przy pakowaniu gotowych elementów
  • prace pomocnicze przy obróbce drewna
  • kontrola jakości wykonywanej pracy

  • Praca Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik fizyczny Toruń
  • Pracownik kolei Toruń
  • Pracownik umysłowy Toruń
  • Pracownik biurowy Toruń
  • Pracownik administracyjno - biurowy Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Pracownik na wysokościach Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293