Pracownik pomocniczy produkcji UDT
  • Wąbrzeźno
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

powiększamy zespół produkcyjny! Więc jeżeli masz doświadczenie zawodowe i chcesz pracować na produkcji ta oferta może być dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wąbrzeźno

System czasu pracy:1 zmiana

Oczekujemy

  • chęci oraz dyspozycyjności do pracy
  • uprawnień na wózek widłowy UDT- warunek konieczny
  • motywacji oraz determinacji do pracy
  • doświadczenia zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na 1 zmianę, wolne weekendy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • dedykowanego opiekuna Randstad

Zadania

  • praca na wózku widłowym
  • praca jako operator na lini produkcja-magazyn
  • odbiór produktów z linii za pomocą wózka
  • prace około magazynowe

  • Praca Wąbrzeźno
  • Pracownik produkcji Wąbrzeźno
  • Pracownik biurowy Wąbrzeźno
  • Pracownik fizyczny Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690