Pracownik pomocniczy produkcji (również z orzeczeniem)
  • Łask
Łask, Łask, Łódzkie, Polska
Manpower
1. 8. 2024

Zakład pracy znajduje się w Łodzi - oferujemy transport z Łasku !
Zadania:
montaż sprzętu AGD
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na linii produkcyjnej
sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych
dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania
pakowanie
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym + soboty grafikowe
sprawność manualno - ruchowa
motywacja do pracy
Oferta:
Wynagrodzenie godzinowe + premie i dodatki!
- system poleceń
- welcome bonus (na powitanie + 2 000 zł brutto)
- stawka godzinowa od 1.08.2024 - 27.50 zł brutto
- stawka godzinowa od 1.09.2024 - 29 zł brutto
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
Pakiet ManpowerGroup Premium - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa oraz Tomaszowa Mazowieckiego!
Stołówka i parking dostępny dla pracowników
Możliwość nabycia nowych umiejętności i uprawnień
Wsparcie konsultanta Manpower na wszystkich etapach rekrutacji
Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin
Przerwa 30min (2x5 min i 1x20 minut)
Kawa/herbata w kącikach socjalnych
Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141 i 734108163 lub wyślij cv do nas wraz z informacją czy korzystasz z uprawnień wynikających z przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami.
Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łask
  • Pracownik produkcji łaski
  • Pracownik produkcji Łask
  • Pracownik biurowy Łask
  • Pracownik biurowy łaski
  • Pracownik fizyczny Łask
  • Pracownik fizyczny łaski
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544