Pracownik pomocniczy obsługi produkcji - praca od zaraz - SOLEC KUJAWSKI
  • Solec kujawski
pracownik pomocniczy obsługi produkcji - praca od zaraz - SOLEC KUJAWSKI
Solec Kujawski, Solec kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stałej, stabilnej pracy?

Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych?

Jeśli tak - czytaj dalej, mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie.

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brydagowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę w nowoczesnym zakładzie pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stałą premię wypłacaną co miesiąc w okresie wdrożenia
  • dodatki frekwencyjne
  • liczny pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, pożyczki zakładowe)
  • szkolenie wdrożeniowe na stanowisko
  • lokalizacja: Solec Kujawski

Zadania

  • zachowanie ciągłości produkcji
  • dbanie o stan techniczny maszyny
  • zgłaszanie awarii
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • Praca Solec Kujawski
  • Pracownik produkcji Solec Kujawski
  • Pracownik fizyczny Solec Kujawski
  • Pracownik biurowy Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293