Pracownik pomocniczy na produkcji
  • Modlniczka
pracownik pomocniczy na produkcji
małopolskie, Modlniczka, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na jedną zmianę?

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: pracownika pomocniczego na produkcji.

Miejsce wykonywania pracy: Modlniczka ul. Komandosów.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat min. do końca września
  • dokładności, zaangażowania
  • umiejętności pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie na okres wakacji - do końca września ( z możliwością przedłużenia)
  • wynagrodzenie w wysokości 5000-7000 brutto (zależne od posiadanego doświadczenia)
  • dodatkowe benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe

Zadania

  • prace pomocnicze przy produkcji
  • rozkręcanie i skręcanie maszyn produkcyjnych
  • doczyszczanie maszyn po produkcji

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851