Pracownik pomocniczy magazynu z uprawnieniami UDT
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
29. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - Zakładu Produkcyjnego na terenie Płocka, poszukujemy Pracownika pomocniczego magazynu z uprawnieniami UDT

Zadania:

  • obsługa prasy do makulatury i odpadów produkcyjnych
  • rozładunek/załadunek pojazdów

Wymagania:

  • uprawnienia UDT - wózki podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od 01.06.2024r. do 30.09.2024r.
  • przeszkolenie stanowiskowe oraz odzież robocza zapewnione

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Płock
  • Pracownik fizyczny Płock
  • Pracownik fizyczny Mały Płock
  • Pracownik fizyczny płocki
  • Pracownik ochrony Płock
  • Pracownik produkcji płocki
  • Pracownik produkcji Mały Płock
  • Pracownik socjalny Płock
  • Pracownik produkcji Płock
  • Pracownik biurowy Płock
  • Pracownik biurowy Mały Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030