Pracownik pomocniczy magazyniera PRACA DODATKOWA DLA PANÓW
  • Konin
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
APC TempusA Sp. z o.o Spółka Komandytowa
5. 4. 2024

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) obecnie poszukuje pracowników dla znanej firmy Kurierskiej.

Miejsce pracy: KONIN / Wojska Polskiego

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek transportu
  • sortowanie przesyłek
  • praca ze skanerem

Wymagania:

  • Zapraszamy osoby poszukujące pracy fizycznej od zaraz.
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (wszystkie składki ZUS)
  • stawkę godzinową 23,90 zł/h BRUTTO
  • studenci i uczniowie mile widziani
  • możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  • pakiet sportowy, system poleceń, ubezpieczenie NNW,
  • godziny pracy: od 7 - 9 rano lub 15-19
  • od poniedziałku do piątku, możliwa praca co drugi tydzień
  • wolne weekendy

SZUKASZ PRACY ?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI KONIN

NA NUMER TELEFONU 731-939-888

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ !

  • Praca Konin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Konin
  • Magazynier Konin
  • Doradca podatkowy w Polsce Konin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Konin
  • Pracownik biurowy Konin
  • Pracownik kolei Konin
  • Pracownik umysłowy Konin
  • Pracownik fizyczny Konin
  • Pracownik ochrony Konin
  • Pracownik socjalny Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532