PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA
  • 80-180 Kowale
pomorskie, 80-180 Kowale , pomorskie, Polska
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / KOWALE ul.Starowiejska

Panowie i  Panie !!!

ZAPEWNIAMY:

  • umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS
  • stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO
  • praca od poniedziałku do piątku
  • 3:00-10:00-  panowie i panie
  • 15:00-20:00 - panowie i panie
  • 07:00/08:00-15:00/16:00 tylko panowie
  • wolne weekendy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • dofinansowanie do karty fit sport
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa
  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie
  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864