PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
APC TempusA Sp. z o.o Spółka Komandytowa
14. 7. 2024

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / ŁÓDŹ-TEOFILÓW

Opis stanowiska:

Zakres zadań:

Praca fizyczna, magazynowa

Sortowanie przesyłek oraz skanowanie

Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

Wymagania:

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:

ZAPEWNIAMY:

umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS

stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO

stawka za godziny nocne  - 37,70 zł BRUTTO

praca od  niedzieli do piątku , kilka zmian do wyboru , pracuje się na jedną zmianę cały  miesiąc

możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

dofinansowanie do karty fit-sport

możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

 TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI - Teofilów oraz IMIĘ NA NUMER 731-787-888

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrznym podmiotom rekrutującym." Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584