Pracownik pomocniczy
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Szukasz pewnej i stabilnej pracy? Masz doświadczenie na produkcji lub chcesz je zdobyć? Mamy ofertę dla Ciebie.

Zatrudnimy pracowników produkcji dla znanej firmy w Toruniu!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • dokładności, staranności
  • sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • zorganizowany BEZPŁATNY transport zakładowy na terenie Torunia
  • możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny
  • zatrudnienie w nowoczesnej, dużej firmie

Zadania

  • szlifowanie, polerowanie okuć meblowych
  • prace polegające na gwintowaniu
  • pakowanie asortymentu do wysyłki

  • Praca Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Pracownik biurowy Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik kolei Toruń
  • Pracownik umysłowy Toruń
  • Pracownik fizyczny Toruń
  • Pracownik administracyjno - biurowy Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584