Pracownik pomocniczy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Jesteś osobą uśmiechniętą i energiczną? Lubisz kontakt z ludźmi?
Szukamy kandydatów do pomocy przy organizacji eventu w Katowicach.

Aplikuj lub wyślij sms o treści "praca" na numer podany w ogłoszeniu, a my oddzwonimy!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w wybranych dniach i godzinach 18.09-21.09.2024 - zmiany poranne lub popołudniowe (do uzgodnienia)
  • nienagannej prezencji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę 28.10zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze wydarzenia

Zadania

  • pomoc przy organizacji wydarzenia
  • skanowanie wejściówek
  • pakowanie upominków dla gości
  • kierowanie uczestników wydarzenia do odpowiednich miejsc

  • Praca Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392