Pracownik - placowy
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

OPIS

Firma produkcyjna w branży spożywczej zlokalizowana w Redzie poszukuje do swojego zespołu pracownika placowego. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, sumiennej i chętnej do pracy na terenie naszego zakładu.

Zakres obowiązków:

Dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu: Do obowiązków będzie należało regularne sprzątanie oraz utrzymanie czystości w wyznaczonych obszarach.

Realizowanie prostych prac placowych: przenoszenie i przemieszczanie towarów, sprzętów oraz materiałów na terenie zakładu.

Segregacja śmieci zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami firmy.

Pielęgnacja zieleni: Do obowiązków będzie należało przycinanie drzewek, podlewanie oraz nawożenie roślin.

Wymagania:

Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Gotowość do pracy w weekendy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego.

Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Posiłki pracownicze

Odzież roboczą

Jeśli jesteś osobą, która chce aktywnie uczestniczyć w codziennej pracy na placu produkcyjnym oraz spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

j.polski: 533 - pokaż numer telefonu - ,

j. ukraiński: 883 - pokaż numer telefonu -

  • Praca Reda
  • Pracownik produkcji Reda
  • Pracownik biurowy Reda
  • Pracownik fizyczny Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179