Pracownik piekarni
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Produkcja i pieczenie różnych wyrobów piekarniczych zgodnie z procedurami.
  • Obsługa maszyn piekarniczych.
  • Utrzymanie wysokiej jakości produktów oraz czystości w miejscu pracy.
  • Przygotowywanie materiałów na kolejne zmiany.
  • Współpraca z zespołem piekarni.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku piekarza.
  • Elastyczność (praca w systemie zmianowym).
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę (do ustalenia z kandydatem).
  • Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Pracownik biurowy Sokołów Podlaski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388