Pracownik piekarni
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, Województwo mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
4. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Pakowanie wyrobów piekarniczych zgodnie z procedurami.
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży.
  • Pomoc w pracach produkcyjnych i współpraca z zespołem.
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany).
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Zaangażowanie i sumienność.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Pracownik biurowy Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584