Pracownik pedagogiczno - administracyjny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LAUDAME
4. 6. 2024

Poszukujemy Pracownika do pomocy administracyjnej w Przedszkolu Terapeutycznym oraz Centrum Terapii i Diagnozy w Warszawie (Ursynów).
Zakres Obowiązków:
•Pomoc w prowadzeniu biura placówki
•Sporządzanie list obecności pracowników, prowadzenie kart ewidencji czasu pracy
•Dbanie o obieg dokumentów księgowych, kadrowych
•Rejestrowanie korespondencji przychodzącej, wewnętrznej i wychodzącej
Wymagania:
•Komunikatywność, sumienność, dokładność
•Umiejętność obsługi komputera, kserokopiarki, umiejętność posługiwania się programami Word, Excel, przeglądarkami internetowymi,
•Doświadczenie na stanowisku związanym z pracą biurową w oświacie lub obiegiem dokumentów mile widziane
•Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane wykształcenie pedagogiczne.
Oferujemy:
•Praca 2 dni w tygodniu
•Umowę zlecenia
Rozpoczęcie pracy: lipiec 2024r.
Kontakt telefoniczny: 797 878 087
Zapraszamy do kontaktu.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej:
Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy - EDU – LAUDAME - Warszawa - Przedszkole oraz Centrum Terapii i Diagnozy
Prosimy o zapoznanie się.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914