Pracownik parku linowego – praca weekendowa
  • Kłaj
Kłaj, Kłaj, małopolskie, Polska
BEFLEXI Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Obowiązki

  • Obsługa parku linowego
  • Szkolenie z obsługi sprzętu wspinaczkowego
  • Pobieranie opłat oraz dbanie o porządek na terenie parku linowego
  • Ścisłe przestrzeganie zasad regulaminu parku linowego
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie kontroli sprzętu oraz urządzeń znajdujących się na terenie parku

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Brak przeciwskazań psychofizycznych do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
  • W przypadku obcokrajowców, komunikatywna znajomość j. polskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz kurs instruktora parku linowego

Oferujemy

  • Prace dorywczą na weekendy
  • Umowę zlecenie ze stawką 30 zł/h brutto
  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu
  • Szkolenie w zakresie obsługi parku linowego
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia już od pierwszego dnia pracy
  • Podgląd grafików i wolnych zmian w aplikacji pracowniczej

  • Praca Kłaj
  • Pracownik fizyczny Kłaj
  • Pracownik biurowy Kłaj
  • Pracownik produkcji Kłaj
  • Kłaj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714