Pracownik Operator Produkcji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ONLYBIO.LIFE S.A.
7. 8. 2024

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów produkcyjnych,
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • Dokumentacja procesów,
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy.

Harmonogram pracy:

  • 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Wynagrodzenie:

  • Stała podstawa + Premia za wyniki.

Co oczekujemy:

  • Min. wykształcenie zawodowe,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i dbałość o higienę,

Dodatkowe kwalifikacje:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) mile widziane.

Oferujemy:

  • Szkolenie stanowiskowe,
  • Możliwość awansu,
  • Korzyści z elastycznego grafiku,
  • Dofinansowanie szkoleń,
  • Ubezpieczenie życiowe,
  • Rabaty na produkty firmy,
  • Parking dla pracowników oraz inne świadczenia socjalne.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544