Pracownik operacyjny
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Masovian Voivodeship, Polska
Jingdong Retail (Netherlands) B.V.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Urzut (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • PL:
  • Przygotowywanie i realizacja planów działań operacyjnych
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i magazynowych
  • Koordynacja działań zespołu produkcyjnego
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań produkcyjnych
  • Raportowanie działań i wyników pracy
  • Utrzymywanie wysokiego standardu jakości produktów i usług
  • Zapewnienie przestrzegania procedur bezpieczeństwa i higieny pracy
  • EN:
  • Prepare and implement operational action plans
  • Monitoring of production and warehouse processes
  • Coordinating the activities of the production team
  • Resolving ongoing operational problems
  • Ensuring timely completion of production tasks
  • Reporting on activities and work results
  • Maintaining a high standard of product and service quality
  • Ensuring compliance with health and safety procedures

Nasze wymagania

  • PL:
  • Posiadanie wykształcenia minimum średniego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość podstawowych zasad BHP
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • EN:
  • Possession of a minimum of secondary education
  • Experience in a similar position welcome
  • Computer and office software skills
  • Knowledge of English on communicative level
  • Ability to work in a team
  • Conscientiousness and accuracy in performing assigned tasks
  • Knowledge of basic safety and health rules
  • Readiness to work in shifts
  • Ability to make quick decisions in stressful situations

O nas

PL:

JINGDONG Logistics International jest częścią JINGDONG Logistics.

JINGDONG Logistics jest wiodącym dostawcą technologicznych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw i usług logistycznych. Firma zgromadziła bogatą wiedzę branżową i oferuje pełne spektrum wysoce wydajnych, zintegrowanych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw oraz wysokiej jakości usług logistycznych opartych na technologii.

EN:

JINGDONG Logistics International is a part of JINGDONG Logistics.

JINGDONG Logistics is a leading technology-driven supply chain solutions and logistics services provider. It has accumulated abundant industry insights and offers a full spectrum of highly efficient integrated supply chain solutions and high-quality logistics services enabled by technology.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Jingdong Retail (Netherlands) B.V. z siedzibą w: Da Vincistraat 5, 2652 XS Berkel en Rodenrijs (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: .

  • Praca Tarczyn
  • Pracownik fizyczny Tarczyn
  • Pracownik produkcji Tarczyn
  • Pracownik biurowy Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087