Pracownik operacji logistycznych
  • Zabrze, śląskie
Zabrze
Asistwork
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Montaż i pakowanie zestawów akcesoriów

• Kontrola wizualna elementów/detali

• Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych (m.in. przenośnik rolkowy, zszywacz elektryczny)

• Inne prace magazynowe związane z przepakowywaniem towaru, paletyzacją, etykietowaniem

• Terminowa realizacja zleconych prac

• Przestrzeganie zasad BHP

• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan maszyn i narzędzi

WYMAGANIA

• Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych zadań

• Umiejętność pracy w zespole

• Gotowość do pracy zmianowej

• Mile widziane doświadczenie produkcyjne lub magazynowe

OFERUJEMY

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli

• Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

• Opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia.

• Atrakcyjny system wynagrodzeń plus system premiowy

• Wolne weekendy- pracujemy od poniedziałku do piątku

• Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: schludne zaplecze sanitarne, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy.

• Program Whirpool&Friends (możliwość zakupu sprzętu AGD na korzystnych warunkach)

• Dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU

• Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.

• Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).

• Możliwość poznania ciekawych technologii wytwarzania produktu, zdobycia doświadczenia i pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej.

• Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka ), z dostępem do miejsc parkingowych i strefy carsharing’u.

• Szybki i prosty proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie bezpośrednie w biurze na terenie stadionu Górnika Zabrze, decyzja o zatrudnieniu (do 24 h od spotkania)

  • Praca Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Pracownik instytucji kultury Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251