Pracownik ogólnobudowlany - praca w delegacji
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana działająca w branży ochrony środowiska zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy:
Cała Polska, aktualnie: Polkowice (dolnośląskie), Kamieńsk (łódzkie).

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę.

Zadania:

-         Pomocnicze prace fizyczne budowlane przy budowie obiektów inżynieryjnych i przemysłowych (bez robót wykończeniowych).

Wymagania

-         Wykształcenie zawodowe,

-         Otwartość do pracy w delegacji,

-         Preferowane doświadczenie przy pracy na budowie.

Gwarantujemy:

-         Wynagrodzenie: od 7580,00 zł do 9050,00 zł brutto,

-         Regulaminowa premia kwartalna do 1900 zł,

-         Praca na pełen etat – 220 godzin miesięcznie, możliwe nadgodziny,

-         Delegacje (diety, koszty zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę).

  • Praca Świdnica
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567