Pracownik ogólnobudowlany - praca w delegacji
  • Świdnica
Warszawa, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
firma
9. 8. 2024

Firma budowlana działająca w branży ochrony środowiska zatrudni pracowników na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy:
Cała Polska, aktualnie: Polkowice (dolnośląskie), Kamieńsk (łódzkie).
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę.
Zadania:
• Pomocnicze prace fizyczne budowlane przy budowie obiektów inżynieryjnych i przemysłowych (bez robót wykończeniowych).
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe,
• Otwartość do pracy w delegacji,
• Preferowane doświadczenie przy pracy na budowie.
Gwarantujemy:
• Wynagrodzenie: od 7580,00 zł do 9050,00 zł brutto,
• Regulaminowa premia kwartalna do 1900 zł,
• Praca na pełen etat – 220 godzin miesięcznie, możliwe nadgodziny,
• Delegacje (diety, koszty zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę).
Zainteresowanych prosimy o kontakt! Tel. 537 504 404 – kadry. Nie odbieramy? Napisz sms – oddzwonimy.
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584