Pracownik ogólnobudowlany - praca bez delegacji
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Śląskie, Polska
firma
28. 8. 2024

Polska firma istniejąca na rynku od 25 lat i zajmująca się usługami elektrycznymi, elektroenergetycznym i przewiertami HDD poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Racibórz i okolice.
Zadania:
• Pomoc przy pracach elektrycznych/ elektroenergetycznych,
• Rozkładanie kabli, rur, bednarek,
• Przygotowywanie powierzchni do wykopów,
• Zasilanie farm wiatrowych.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na budowie,
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
• Mile widziane choć nie konieczne - prawo jazdy kat. B, uprawnienia na koparki, doświadczenie w branży elektrycznej/energetycznej.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
• Busy, narzędzia oraz odzież ochronną na budowie,
• Pracę od poniedziałku do piątku (6-18),
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms o treści "Racibórz" - oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Racibórz
  • Pracownik biurowy Racibórz
  • Pracownik produkcji Racibórz
  • Pracownik fizyczny Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584