Pracownik ogólnobudowlany/Pomocnik - Budownictwo modułowe
  • Złotokłos
mazowieckie, Złotokłos, Mazowieckie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Budownictwo modułowe.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B + auto (do siedziby firmy, trudno dojechać komunikacją miejską, auto jest niezbędne),
  • Solidność i uczciwość.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie plus premia uznaniowa i świąteczna,
  • Pracę od 7 do 15, możliwość wyrabiania nadgodzin dla chętnych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Wysokiej jakości narzędzia.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584