Pracownik ogólnobudowlany- Mysłakowice
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
2. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Ogólnobudowlanego do naszego zespołu w Mysłakowicach. Jeśli masz doświadczenie w branży budowlanej i jesteś zaangażowany w swoją pracę, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac budowlanych i remontowych.
  • Murowanie, tynkowanie, szpachlowanie.
  • Prace wykończeniowe: malowanie, szpachlowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii budowlanych i materiałów budowlanych.
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B, uprawnienia na koparkę lub wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 507 928 204

  • Praca Jelenia Góra
  • Pracownik biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik fizyczny Jelenia Góra
  • Pracownik kolei Jelenia Góra
  • Pracownik umysłowy Jelenia Góra
  • Pracownik produkcji Jelenia Góra
  • Pracownik ochrony Jelenia Góra
  • Pracownik socjalny Jelenia Góra
  • Pracownik ds. administracji Jelenia Góra
  • Pracownik na wysokościach Jelenia Góra
  • Pracownik instytucji kultury Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544