PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (MURARZ, DEKARZ, TYNKARZ, MALARZ)
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
RE-DOM USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MATEUSZ KRYŚ
16. 4. 2024
od 4 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B, j. polski komunikatywny
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
praca powiat krotoszyński
umowa na okres próbny z możliwością dalszej współpracy
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Krotoszyn
  • Dekarz Krotoszyn
  • Murarz Krotoszyn
  • Malarz Krotoszyn
  • Pracownik biurowy Krotoszyn
  • Pracownik fizyczny Krotoszyn
  • Pracownik produkcji Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659