Pracownik ogólnobudowlany/ Monter konstrukcji żelbetowych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Pekabex
8. 10. 2024

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Obecnie do naszego Działu Montażu poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Monter Konstrukcji Żelbetowych
Miejsce pracy: Częstochowa, Radom, Włocławek
Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac wykończeniowych na budowie (tynkowanie agregatem, szpachlowanie, wykonywanie elementów żelbetonowych, kosmetyk elementów prefabrykowanych, wykonywanie połączeń elementów prefabrykowanych przy użyciu agregatu/pompy),
- Montaż konstrukcji stalowych lub żelbetowych.
Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Doświadczenia w zakresie wykonywania prac ogólnobudowlanych,
- Dokładność i terminowość wykonywania prac,
- Prawo jazdy kat. B,
- Gotowość do pracy w delegacji.
Oferujemy:
- Pracę dla lidera na rynku i uczestnictwo w realizacji dużych inwestycji, z udziałem znanych podmiotów działających na polskim rynku budowlanym,
- Pracę w profesjonalnym zespole w dobrej atmosferze,
- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój,
- Kartę Multisport,
- Prywatną opieka medyczna,
- Dofinansowanie nauki,
- 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
- Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
- Wsparcie z ZFŚS,
- Nauka języków obcych,
- Konkursy dla pracowników,
- Wsparcie dla cudzoziemców.

  • Praca Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik na wysokościach Częstochowa
  • Pracownik instytucji kultury Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251