PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY LUB CIEŚLA SZALUNKOWY
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-714 Tomnice, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
RADOSŁAW DAWIDOWICZ
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia - osoba do przyuczenia, chęć do pracy
Zakres obowiązków: praca na budowie, prace ciesielskie, zbrojarskie lub pomocnik w zależności od umiejętności.
umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością dalszej współpracy
praca w delegacji pon-pt, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd na budowę, wyżywienie do ustalenia

Inne wymagania
możliwość przyuczenia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Krotoszyn
  • Cieśla Krotoszyn
  • Pracownik biurowy Krotoszyn
  • Pracownik produkcji Krotoszyn
  • Pracownik fizyczny Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584