Pracownik ogólnobudowlany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chemobudowa Kraków S.A.
4. 10. 2024

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Twój zakres obowiązków

  • prace ogólnobudowlane: murarskie, ciesielskie, montaż i demontaż szalunków, montaż zbrojeń, prace wykończeniowe, prace remontowe etc.

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na budowie
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388