Pracownik ogólnobudowlany
  • Mrocza
Mrocza, Mrocza, Kujawsko-Pomorskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "RIDEX" sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac budowlanych i remontowych zgodnie z wytycznymi
  • Obsługa narzędzi i maszyn budowlanych
  • Montaż i demontaż rusztowań, szalunków oraz innych konstrukcji pomocniczych
  • Przygotowywanie i zabezpieczanie placu budowy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi budowlanych
  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju oraz doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pełne wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Mrocza
  • Pracownik biurowy Mrocza
  • Pracownik fizyczny Mrocza
  • Pracownik produkcji Mrocza
  • Mrocza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544