Pracownik ogólnobudowlany - delegacje
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jedyna w Polsce firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu balkonów zespolonych, wykorzystujących innowacyjną, szwajcarską technologię, opartą na płytach kompozytowych oraz nowoczesnym montażu zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Kraków oraz woj. Śląskie.

Szukamy osób z okolic Jordanowa, Myślenic, Nowego Targu.

Stawki: dogadamy się. Ustalana jest po rozmowie z kierownikiem, zależna od posiadanego doświadczenia i ewentualnych uprawnień.

Zadania:

-         Montaż kotew chemicznych przy montowaniu balkonów na budynkach,

-         Drobne prace wykończeniowe i termoizolacyjne po zamontowaniu balkonu (tynki + klej).

Wymagania

-         Doświadczenie w pracy na budowie,

-         Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach (praca na rusztowaniach),

-         Otwartość do delegacji (sporadyczne wyjazdy na tereny Warszawy),

-         Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

-         Zdolności manualne.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana od 8:00 do 17:00/18:00 – weekendy wolne,

-         W delegacji – nocleg, dojazdy, diety – po stronie pracodawcy,

-         Premie uznaniowe, świąteczne,

-         Odzież, narzędzia,

-         Przyjazna atmosfera.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny 537 504 404 . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Balkony” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584