Pracownik ogólnobudowlany (cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz) oraz Pomocnik
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Polska ogólnobudowlana firma MEGABUD-KP Sp. Z o.o., świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie śląska, w celu wsparcia zespołu, zatrudni osoby na stanowisko:

Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Pyskowice, Gliwice, Zabrze.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem.

Nie wymagamy Twojego doświadczenia na papierze, najważniejsze doświadczenie w praktyce.

Pracujemy na obiektach mieszkaniowych, przeważnie bloki i domy jednorodzinne.

Stawka: do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności. Od 25 zł na rękę dla pomocnika (z doświadczeniem na żelbetach),

od 30 zł na rękę dla fachowca.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

  • Prace w stanie surowy, żelbetowe,
  • Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,
  • Wiązanie zbrojeń,
  • Murowanie.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Doświadczenie na żelbetach – KONIECZNIE, dla Pomocników także,
  • Chęć do pracy,
  • Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy,
  • Brak miłości do alkoholu.

OFERUJEMY:

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),
  • Praca od pn-pt, od 7 do 16 (17,18), (sobota dla chętnych),
  • Wynagrodzenie 1 raz w mc do 10-go,
  • Zaliczki dla uczciwych osób w razie potrzeb,
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania

pod numerem telefonu 502 267 530 + WhatsApp lub sms „megabud-kp”.

  • Praca Zabrze
  • Zbrojarz Zabrze
  • Murarz Zabrze
  • Cieśla Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075