Pracownik Ogólnobudowlany
  • zachodniopomorskie
zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska
Victor Energy Sp.zo.o.
26. 3. 2024

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych.

Opis stanowiska

  • gotowość do pracy na terenie całej Polski
  • wykonywanie prac fundamentowych, żelbetowych i ziemnych,
  • obsługa koparek kl.I lub III,
  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach budowlanych przy robotach żelbetowych, (warunek konieczny), wykopach ziemnych, pracach ogólnobudowlanych,
  • mile widziane uprawnienia na koparko ładowarki i/lub ładowarki,(kl I lub III)
  • mile widziane doświadczenie w zamawianiu niezbędnych materiałów budowlanych,
  • dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy, rzetelne wykonywanie obowiązków,
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura pracy,
  • dbanie o bezpieczeństwo na budowie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,
  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży służbowych o zakwaterowanie w delegacji
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714