Pracownik ogólnobudowlany
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Polkowice
Pracodawca
Dodano
11.09.2024
Numer referencyjny
9004_7248

Firma budowlana działająca w branży ochrony środowiska zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Cała Polska, aktualnie: Polkowice (dolnośląskie), Kamieńsk (łódzkie).

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę.

Zadania:

  • Pomocnicze prace fizyczne budowlane przy budowie obiektów inżynieryjnych i przemysłowych (bez robót wykończeniowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Otwartość do pracy w delegacji,
  • Preferowane doświadczenie przy pracy na budowie.

Gwarantujemy:

  • Wynagrodzenie: od 7580,00 zł do 9050,00 zł brutto,
  • Regulaminowa premia kwartalna do 1900 zł,
  • Praca na pełen etat - 220 godzin miesięcznie, możliwe nadgodziny,
  • Delegacje (diety, koszty zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę).

Zainteresowanych prosimy o kontakt! Tel. 537 504 404 - kadry. Nie odbieramy? Napisz sms - oddzwonimy.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567