Pracownik ogólnobudowlany
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Romicki Eko System
8. 10. 2024

Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji i systemów: grzewczych, pomp ciepła, kotłowni gazowych, wod-kan, klimatyzacji, wentylacji, fotowoltaiki, systemów zagospodarowania deszczówki, oczyszczalni ścieków, a także innych rozwiązań z branży sanitarnej i instalacyjnej.

Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje każdy etap realizacji – od analizy potrzeb i zaprojektowania rozwiązania, po montaż i obsługę serwisową.

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują, by sprostać oczekiwaniom Klienta.

Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestora oraz do specyfiki i funkcji obiektu, w którym planowana jest realizacja.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Prace murarskie,
  • Pomoc przy układaniu instalacji (może być do przyuczenia),
  • Bez wykończeniówki,

  • Możliwe wyjazdy na terenie Polski.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, dodatkowo ubezpieczenie grupowe, szkolenia.
  • Na wyjazdach dodatkowo płatne diety.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190