Pracownik ogólnobudowlany
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
Agmat
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, , montaż zabudowy GK)
Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów)
Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna)
Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków)
Prace związane z glazurnictwem i białym montażem
Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych
Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy
Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
Wymagania:
Podstawowe doświadczenie w pracach budowlanych
Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.)
Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Zdolności manualne i techniczne
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym,
Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności.

  • Praca Szczyrk
  • Pracownik produkcji Szczyrk
  • Pracownik fizyczny Szczyrk
  • Pracownik biurowy Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392