Pracownik ogólnobudowlany
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Yabimo
31. 7. 2024

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Jesteśmy ekspertami w branży energetycznej, stoczniowej i handlowej. Dostarczamy wiedzę, konstrukcje stalowe i ludzi, aby wspierać naszych klientów w pomyślnej realizacji założonych projektów. Nasz zespół posiada multidyscyplinarne kompetencje i międzynarodową perspektywę, działamy na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy. Nasze usługi budowlane obejmuje projektowanie, dokumentacje, prefabrykacje, montaż i instalację. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.
Aktualnie poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
montaż elementów konstrukcyjnych i niekonstrukcyjnych budynku (k. szkieletowa przegród, mat. izolacyjne, obróbki blacharskie, uszczelnienia, itp.);
praca pomocnicze przy wykonywaniu instalacji;
prace wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz budynków;
obsługa elektronarzędzi;
utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.
Wymagania:
doświadczenie w pracach budowlanych (minimum 2 lata);
umiejętność pracy w zespole;
sumienność, dokładność i zaangażowanie;
mile widziana znajomość rysunku technicznego;
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, uprawnienia na zwyżki, manitou.
Oferujemy:
stabilne warunki pracy;
niezbędne narzędzia pracy;
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia;
dodatkowe benefity takie jak: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567