PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
"BBR POLSKA, SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
5. 9. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem, montażem urządzeń dylatacyjnych oraz łożysk,
- obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego, -organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót,
- terminowa realizacja zleconych zada.
Praca na terenie południowej Polski.

Inne wymagania
1. Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu stosowanego przy robotach budowlanych, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
2. Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
3. Pracowitość i umiejętność pracy w małych zespołach monterskich.
4. Doświadczenie w pracy na budowie (preferowanie przy obiektach mostowych).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, budowlane

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik utrzymania ruchu Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045