Pracownik ogólnobudowlany
  • Kraków
pracownik ogólnobudowlany
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Damian Stasiak SIB Serwis instalacyjno - budowlany
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy
Firma SIB Kraków sp. jawna działająca na rynku od ponad 20 lat zajmująca się , Serwisem Instalacyjno – budowlanym , szuka pracownika na stanowisko Pracownik Ogólnobudowlany - Konserwator przy budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej .
Miejsce pracy :
* Praca na terenie Krakowa
Zakres obowiązków :
# Wykonywanie konserwacji na budynkach , malowanie , szpachlowanie , prace murarskie , prace wykończeniowe , prace dekarskie , prace konserwacyjne w blokach mieszkalnych .
# Raportowanie o przeglądach , konserwacji oraz naprawach ( m.in. dokonywanie zapisów napraw , konserwacji w książkach urządzeń ) .
# Wykonywanie prac remontowych , modernizacyjnych , naprawczych i konserwacyjnych w blokach spółdzielni mieszkaniowej
Praca w godzinach :
* 8:00-16:00
Rodzaj umowy :
* Umowa o prace
Wymiar etatu:
* Pełny etat
Data rozpoczęcia :
* Od zaraz
Wynagrodzenie :
*5000,00 brutto / na okresie próbnym 3 miesiące
Zawód :
* Pracownik Ogólnobudowlany
Wymagania dodatkowe :
* Doświadczenie na stanowisku pracownik budowlany minimum 4 lata .
* Mile widziane wykształcenie kierunkowe - Szkoła Budowlana .
* Prawo jazdy kat. B mile widziane .
* Kreatywność i szybkość rozwiązywania problemów będzie dodatkowym atutem .
* uprawnienia SEP do 1KW mile widziane .
Wykształcenie :
Mile widziane kierunkowe wykształcenie lub średnie , zasadnicze zawodowe , elektryczne , budowlane .
Staż pracy ogółem :
* Minium 2/3 lata .
* Mile widziane doświadczenie przy pracach konserwacyjnych .
Inne wymagania:
Dyspozycyjność , wysoka kultura osobista , rzetelność , kreatywność , doświadczenie w branży budowlanej i uczciwość będzie dodatkowym atutem .
pracodawca:
Serwis instalacyjno – Budowlany Józef Łatak i Wspólnicy sp. jawna , 30-684 Kraków ul, Okólna 4a
Osoba do Kontaktu :
Kierownik Nadzoru Prac i Pracowników
Pan ; Damian Stasiak
tel.; 731448725
Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku , Zapraszam do kontaktu telefonicznego , lub drogą poczty elektronicznej e-mail .

  • Praca Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080