PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
  • Szczecinek
Szczecinek, 78-422 Marcelin 19, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
BUDOWA I UTRZYMANIE DRÓG "EKOBUD" PIOTR BAŃKIEWICZ
4. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy drogi i chodników
Zadania zawodowe:
-noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;
-wykonywanie prac pomocniczych
-kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
-rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
-rozkładanie sieci wodno- kanalizacyjnej
- praca przy budowie i utrzymaniu dróg

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : doświadczenie w pracy przy budowie dróg, chodników
[Umiejętność 1 : mile widziane różne uprawnienia
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Szczecinek
  • Pracownik fizyczny Szczecinek
  • Pracownik produkcji Szczecinek
  • Pracownik biurowy Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648