Pracownik Ogólnobudowlany
  • Bytom
Bytom, Bytom, Polska
Oben & Company Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu, prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Ogólnobudowlanego. Nasz klient cechuje się elastycznym podejściem do realizacji różnorodnych projektów, utrzymując najwyższe standardy jakości oraz inwestując w stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Firma realizuje zaawansowane i kompleksowe projekty budowlane oraz wykończeniowe, świadcząc usługi na rzecz klientów z sektora prywatnego oraz publicznego, z pełnym zaangażowaniem w precyzję i terminowość wykonania.
Poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia od osób rozpoczynających swoją karierę w branży budowlanej, po wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od posiadanych kwalifikacji, stanowisko obejmuje zarówno zadania wspierające, jak i bardziej zaawansowane prace budowlane i wykończeniowe.
Zakres obowiązków
 • Prace elewacyjne, ociepleniowe i wykończeniowe;
 • Tynkowanie, kafelkowanie, montaż instalacji oraz inne zadania budowlane;
 • Współpraca z zespołem przy realizacji projektów budowlanych;
 • Dbałość o jakość wykonania i estetykę realizacji;
 • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na budowie.
Poszukiwane kompetencje
 • Dla osób bez doświadczenia: motywacja do pracy, chęć nauki i rozwoju w branży budowlanej;
 • Dla osób z doświadczeniem: min. 1 rok doświadczenia w branży budowlanej (również nieudokumentowane), umiejętność samodzielnego wykonywania prac wykończeniowych i budowlanych;
 • Sumienność, odpowiedzialność i dbałość o detale;
 • Mile widziana znajomość obsługi narzędzi budowlanych.
Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (30 - 50 PLN brutto za godzinę);
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
 • Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego;
 • Praca przy zróżnicowanych projektach budowlanych;
 • Dodatkowe benefity, w tym: karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie oraz prywatna opieka zdrowotna.

  • Praca Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Pracownik ochrony Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik socjalny Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom Odrzański
  • Pracownik kolei Bytom
  • Pracownik umysłowy Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087