Pracownik oczyszczalni ścieków
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

pracownik-oczyszczalni-sciekow

Obowiązki

  • nadzorowanie procesów technologicznych,
  • prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania,
  • pobieranie próbek technologicznych,
  • obsługa urządzeń do odwadniania osadu.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność (praca w systemie trzy zmianowym czterobrygadowym),
  • uczciwość i pracowitość,
  • praca zarówno dla pań oraz panów.

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu (szkolenia stanowiskowe i uprawnienia: suwnice, żurawie, podesty, wóżki widłowe),
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie,
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt,
  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • karta Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy,
  • dofinansowanie do rozwijania swoich pasji sportowych.

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Pracownik biurowy Brzeg Dolny
  • Pracownik fizyczny Brzeg Dolny
  • Pracownik produkcji Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055