Pracownik ocynkowni - Francja
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
EUROPAJOB sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowywanie wyrobów do cynkowania

- zawieszanie/zdejmowanie elementów metalowych

- moczenie materiałów, odtłuszczanie, topnikowanie, suszenie, cynkowanie, szlifowanie, ocena jakości materiałów

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność obsługi wózka widłowego i suwnicy

- umiejętność obsługi narzędzi: szlifierka, wiertarka, pilnik itd.

- dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy kat B + auto na wyjazd

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + płatne nadgodziny

- darmowe zakwaterowanie

- zwrot kosztów za odzież roboczą i badania medycyny pracy

- udział w kosztach dojazdu do Francji

- pomoc w załatwieniu formalności

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584