Pracownik ochrony Zgierz - także osoby niepełnosprawne
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Probet Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp. z o.o. Zakład pracy chronionej, lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Zgierz ul .Twarda.

Zapraszam do kontaktu pod .

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + dodatek nocny

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie przebiegu służby,
  • obsługa ruchu osobowo-samochodowego,
  • patrole obiektu i terenu,

Wymagania

  • niekaralność
  • chęci do pracy
  • mile widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik fizyczny Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik biurowy Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik produkcji Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322