Pracownik ochrony - zastępca kierownika
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Gegenbauer
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramów pracy,
  • zastępowanie kierownika,
  • obsługa systemów telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu,
  • kontrola dostawców oraz pracowników zakładu,
  • monitowanie obiektu,
  • zadania związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie tematyką ochrony mienia, ochroną przeciwpożarową, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 24h,
  • niekaralność,
  • wpis na KPO - mile widziany,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • umiejętność posługiwania się komputerem m.in. w środowisku MS Office.

Oferujemy:

  • poznanie nowoczesnych technologii zabezpieczenia,
  • współpraca na podstawie umowy zlecenie (3 miesiące),
  • po 3-miesiącach umowa o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

  • Praca Skawina
  • Kierownik Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662