Pracownik ochrony - Zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp. z o.o. Zakład pracy chronionej, lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. MIKOŁAJCZYKA

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 789495533

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + dodatek za zmiany nocne

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie przebiegu służby,
  • obsługa ruchu osobowo-samochodowego,
  • patrole obiektu i terenu

Wymagania

Wymagania:

  • niekaralności,
  • dyspozycyjność - praca od poniedziałku do niedzieli 7-19/19-7

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Konstruktor (osoba) Dąbrowa Górnicza
  • Łącznik (osoba) Dąbrowa Górnicza
  • Technik ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ochrony danych Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179