Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń w Zabrzu - Produkcja dla wojska / Umowa o pracę
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
GRUPA DGP
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony z pozwoleniem na broń do ochrony obiektu przemysłowego – produkcja dla wojska w Zabrzu przy ul. handlowej.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:

-         Obsługa portierni

-         patrolowanie obiektu

Wymagania:

-         Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

-         Pozwolenie na broń

-         Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

 Oferujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

-         Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00

-         Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

-         Wysoka stabilność zatrudnienia

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

  • Praca Bytom
  • Pracownik ochrony Bytom
  • Pracownik na wysokościach Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bytom
  • Technik ochrony środowiska Bytom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bytom
  • Doradca podatkowy w Polsce Bytom
  • Specjalista ds. ochrony danych Bytom
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544