Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń - Praca w Gliwicach
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
DGP Security Partner Sp. z o. o.
24. 5. 2024

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.
Poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony z pozwoleniem na broń na obiekt przemysłowy w Gliwicach przy ul. Edisona
Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Obowiązki:
• Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie ochranianego obiektu
• Patrolowanie obiektu
Wymagania:
• Aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
• Pozwolenie na broń
• Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane
Oferujemy:
• Pracę na podstawie Umowy zlecenie
• Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00
Prosimy również o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o. o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest https://www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

  • Praca Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509