Pracownik ochrony z kwalifikacjami + pozwolenie na broń
  • Krasocin
Krasocin, Krasocin, Świętokrzyskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jesteśmy dla Ciebie!
Miejsce pracy: Bukowa powiat włoszczowski
Zakres obowiązków:
- kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów
- ochrona obiektu
- dbanie o bezpieczeństwo klientów
- działania porządkowo-informacyjne
Wymagania konieczne:
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
- pozwolenie na broń
Oferujemy:
- system pracy zmianowy
- stabilne warunki zatrudnienia z pewnym wynagrodzeniem
- możliwość ubezpieczeń grupowych
- posiadając aktualne orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:
- dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego
- dofinansowanie do leków i okularów
- zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie
- dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji
- doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji
- pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504, 510014930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat

  • Praca Krasocin
  • Pracownik produkcji Krasocin
  • Pracownik fizyczny Krasocin
  • Pracownik biurowy Krasocin
  • Krasocin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293